Echo Notification Lockscreen

Echo Notification Lockscreen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 742
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DoubleLabs

Echo Notification Lockscreen ile bildirimlerinizi kilit ekranında görüntüleyebilirsiniz

Echo Notification Lockscreen kullanıcılara Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarındaki bildirimleri kişiselleştirerek ve organize ederek kilit ekranına taşıma imkanı veren bir Android uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mobil uygulama olan Echo Notification Lockscreen sayesinde kilit ekranınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirken Android bildirimlerinizi daha kolay ve daha kullanışlı bir şekilde takip edebiliyorsunuz. Echo Notification Lockscreen ile yüksek önem taşıyan bildirimlerin Android cihazınızı uyku modundan çıkararak kilit ekranını açmasını ve kendini belli etmesini sağlayabiliyorsunuz.

Echo Notification Lockscreen bildirimlerinizi kategoriler altında toplayabiliyor. Uygulamanın bu özelliği sayesinde iş, eğlence veya sosyal bildirimlerinizi gruplar altında görüntüleyebiliyorsunuz ve aradığınız bildirime daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Echo Notification Lockscreen tercihlerinize göre kendini otomatik olarak yapılandırabilen akıllı bir uygulama. Echo Notification Lockscreen bildirimler konusundaki hareketlerinizi izler ve sizin için önemli olan bildirimleri tespit eder. Uygulama dikkatinizi dağıtmamak için Android cihazınızı sadece bu iletiler için uyku modundan çıkarır.

Echo Notification Lockscreen ile kendi bildirimlerinizi de yaratabiliyorsunuz ve bu bildirimleri hatırlatıcılar olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulama Go Launcher, Aviate ve Everytrhing Me gibi kişiselleştirilmiş arayüzlerle de uyumlu olarak çalışabilmekte.