Edukeyf

Edukeyf

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,421
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Edukeyf

Edukeyf internette eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayarak sizi zararlı içeriklere karşı korur. Online radyo, video, TV, sohbet, burç, haber gibi başlıklarla kategorilendirilen program sayesinde dilediğiniz içeriğe hızlı ve güvenilir şekil

Üretici Açıklaması:

Edukeyf (Online Radyo, Video, Tv, Sohbet, Burç, Haber, Gazete)
Edukeyf Programı, internette günlük olarak yaptığınız işleri kolaylaştırmak, zararlı içerikli sitelerden uzak durmanız ve aradığınız herşeye hızlı bir şekilde ulaşmanız amacıyla hazırlanmıştır.

Radyo dinleme bölümüyle çeşitli kategorilerdeki onlarca radyoyu bir tıkla dinleyebilirsiniz. Video izleme bölümüyle başta youtube, google video, izlesene gibi büyük video sitelerinde sorunsuzca video izleyebilirsiniz. TV bölümüyle online olarak televizyon izleme keyfini yaşayabilir, dilediğiniz diziyi veya tv programını takip edebilirsiniz. Sohbet bölümüyle kaliteli ve seviyeli sohbet sitelerinde sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Günlük burç bölümüyle, ünlü astroloji sitelerinin ve günlük gazetelerin burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Son Dakika Haberler bölümüyle ünlü haber sitelerinden son dakika haberlere ulaşabilirsiniz. Günlük gazete bölümüyle, günlük gazete manşetlerine bakabilirsiniz.

Edukeyf Programı içerisinde yer alan web sayfalarının sorumlulukları site sahiplerine aittir. EduKeyf olarak kendi ziyaret etmediğimiz veya zararlı olduğunu düşündüğümüz web sayfalarını kesinlikle sizlere sunmayız. Tüm aile bireyleri, yedisinden yetmişine herkes kullansın diye hazırlanmış olan Edukeyf Programı zararlı içeriklerden uzak durmayı hedeflemektedir.