Ehliyet Sınavı

Ehliyet Sınavı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 454
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici enverK

Geçmiş yıllarda çıkmış ehliyet sorularını çözerek kendinizi test edebilir, eğitim videoları ve içerikleriyle sınava hazırlanabilirsiniz.

Ehliyet sınavına gireceksiniz ve ne tür sorularla karşılaşacağınızı bilmiyorsanız Ehliyet Sınavı uygulamasını indirerek, kendinizi test edebilirsiniz.

Geçmişte çıkmış ehliyet soruları, eğitim içerikleri, videolar gibi kapsamlı bir uygulama olan Ehliyet Sınavı ile bilgilerinizi test edebilirsiniz. Motor, Trafik, İlk Yardım gibi konularda çıkmış soruları ayrı ayrı görebileceğiniz uygulamada, soruların hangi tarihlerde yapılan sınavlarda olduğunu  da görebiliyorsunuz. Sınav sonunda doğru ve yanlış sayınızı gösteren, bu oranlara göre sınavı geçip geçemediğinizi de not olarak bildiren uygulamada, eğitim içeriklerine de ulaşabilirsiniz.

Motorun çalışma prensipleri, ilk yardım konuları gibi bilmeniz gereken her şeyi detaylı olarak okuyabileceğiniz makaleler bulunan uygulamada ayrıca; trafik levhaları ve isimleri, sınavda dikkat etmeniz gerekenler ve eğitici videolarla da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Hem yazılı sınavda hem de uygulama sınavında gerekli olan bilgileri sunarak, kolaylıkla ehliyet almanızı sağlayacak Ehliyet Sınavı uygulamasını Android cihazlarınıza  ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.