Emoji Keyboard

Emoji Keyboard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36,880
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GO Dev Team

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz emoji uygulamasıdır.

Emoji Keyboard, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir emoji yani smiley paketi uygulamasıdır. Milyonlarca insan tarafından kullanılan ve yazmayı çok daha rahat hale getiren GO Keyboard'ın yapımcıları tarafından geliştirilmiş.

Emoji Keyboard'ı kullanmak için öncelikle cihazınızda GO Keyboard kurulu olması gerekiyor. Eğer kuruluysa Emoji Keyboard paketini birlikte kullanabiliyorsunuz. Her türlü modunuza uygun yüzlerce emoji bulabilirsiniz.

Emojiler, eski adıyla smileyler bildiğiniz gibi eskiden bilgisayarlarda şimdi de mobil cihazlarda çok sevilerek kullanılan duygu ve düşünce paylaşma şekilleri. Emoji Keyboard da bu amaçla geliştirilmiş başarılı bir uygulama.

800'den fazla emojinin bulunduğu uygulamayı Whatsapp, SMS ve Gmail gibi pek çok uygulama ile birlikte kullanabilirsiniz. Emojiler kategorize edildiği için hızlı ve kolay bir şekilde aradığınızı bulabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla sohbetlerinizi çok daha keyifli hale getirecek olan Emoji Keyboard uygulamasını kullanmak için GO Keyboard uygulamasına gidip aktive etmeniz gerekiyor. Bu eğlenceli uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.