Emporea: Realms of War and Magic

Emporea: Realms of War and Magic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixel Federation

Emporea: Realms of War and Magic online altyapıya sahip bir strateji oyunudur

Emporea: Realms of War and Magic oyunculara online olarak taktiksel savaşlar yapma imkanı veren bir strateji oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Emporea: Realms of War and Magic'de oyuncuları fantastik bir macera bekliyor. Emporea: Realms of War and Magic'de ejderhaların, mütolojik yaratıkların ve büyülü güçlerin hakim olduğu bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyuna başlarken kendi tarafımızı seçiyoruz. Tarafımızı seçtikten sonra ise kendi krallığımızı inşa ediyoruz ve krallığımızı genişletmek için savaşmaya başlıyoruz.

Emporea: Realms of War and Magic'de ekonomi sadece klasik kaynak toplama işi üzerine kurulu değil. Oyuncular sahip oldukları kaynakları kullanarak diğer oyuncularla ticaret yapabiliyorlar. Bu sayede eksik olan kaynaklarınızı diğer oyuncular aracılığıyla tedarik edebiliyorsunuz. Oyun boyunca elde ettiğiniz kaynakları ordunuzu geliştirmek, yeni birimler üretmek veya yeni büyüler öğrenmek için kullanabilmektesiniz. Yeni topraklar fethettikçe bu toprakları savunmanız da gerekiyor. Kalelerinizi bu amaç için savunma birimleriyle donatabilmektesiniz.

Emporea: Realms of War and Magic'de hem PvP savaşlarına katılabilir hem de kendi krallığınızı geliştirmek için özel turnuvalara katılabilirsiniz. Oyuncuların birbirleri aralarında ittifaklar kurabildikleri oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 2.5 GHZ Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Dahili ekran kartı

- 300 MB depolama alanı

- Ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme