Emsisoft Emergency Kit

Emsisoft Emergency Kit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,344
  • DOSYA BOYUTU 302.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emsisoft

Emsisoft Emergency Kit tek bir paket içerisinde kötü amaçlı yazılım tespit ve temizleme araçlarının tamamını kullanıcılara sunan başarılı bir antivirüs yazılımıdır.

Emsisoft Emergency Kit her an yanınızda taşıyabileceğiniz ve tamamen ücretsiz bir güvenlik paketidir. Bilgisayarınızda bir sorun olduğunda veya bir arkadaşınız bilgisayarına bulaşan kötü amaçlı yazılımlarla ilgili sizden yardım istediğinde Emsisoft Emergency Kit'i yanınıza alarak hemen yardımına koşabilirsiniz.

Program içerisinde üç farklı başlık altında kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalar yer almaktadır. Bunlar; bilgisayarınızı inceleyip temizlemek için bir tarayıcı, kötü amaçlı yazılımlar ve dosyaları silmek için bir analiz aracı, kayıt defteri anahtarlarını düzeltmenin yanı sıra diğer programlar tarafından kullanıldığı için kaldırılamayan dosyaları silebilmeniz için bir yazılım.

Emsisoft Emergency Kit içerisinde yer alan tarayıcı, a-squared antivirüs motorunu kullanarak virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları tarayan kolay kullanımlı, güvenilir ve kompakt bir araçtır. Standart grafik arayüzü dışında, işlem yapabileceğiniz bir komut satırınada sahiptir.

Ayrıca program içerisinde kullanıcılar tarafından kullanılabilecek HiJackFree'de bulunmaktadır. Bu güçlü analiz aracı sayesinde kullanıcılar etkin işlemlerini, başlangıç program ve uygulamaları, Active X sürücülerini, Internet Explorer eklentilerini ve port aktivitelerini görüntüleyebilirler.

Emsisoft Emergency Kit içerisinde yer alan BlitzBlank sayesinde bilgisayarınızda yer alan ve diğer uygulamalar tarafından kullanıldığı için silemediğiniz dosya, klasör, sürücü, kayıt anahtarı ve benzerlerini tek seferde, kolayca silebilirsiniz.

Sonuç olarak Emsisoft Emergency Kit içerisinde bulundurduğu araçlar sayesinde bilgisayarınız güvenliğini sağlayan ve virüslü bilgisayarları temizleyebileceğiniz başarılı ve güvenilir bir yazılımdır..