Endless Slideshow Screensaver

Endless Slideshow Screensaver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 781
  • DOSYA BOYUTU 3.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Extreme Internet Software

Endless Slideshow Screensaver, internetten indirdiğiniz veya bilgisayarınızda depoladığınız resimleri masaüstü animasyonları olarak gösteren bir ekran koruyucu yazılımdır.

Endless Slideshow Screensaver, internet üzerinden indirebileceğiniz veya bilgisayarınız üzerinde sahip olduğunuz fotoğrafları kullanarak masaüstü deneyiminizi geliştirebileceğiniz başarılı bir ekran koruyucusu programıdır.

Uygulamayı ilk kez yüklediğiniz zaman Windows ekran koruyucu menüsü altında kendisine yer bulacak olan uygulama ile varsayılan ayarları kullanabileceğiniz gibi isterseniz ayarları kendi istekleriniz doğrultusunda güncelleme şansınada sahipsiniz. Oldukça kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan program birçok farklı seçeneği kolayca kullanabilmenize izin vermektedir.

3 Boyutlu, hayvanlar, arabalar ve daha birçok farklı kategori altında yer alan resimleri sizin için internetten indirebilen program sayesinde, farklı kategoriler altında birçok yeni resmi ekran koruyucunuz üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Aynı anda birden çok kategori altında yer alan resimleri ekran koruyucu üzerinde görüntülemenize olanak sağlayan Endless Slideshow Screensaver, TIF, GIF, JPG, PCX, BMP, PSD, PNG ve daha birçok popüler resim formatını desteklemektedir.

Sonuç olarak internet üzerinden indirmiş olduğunuz veya bilgisayarınız üzerinde yer alan resimlerinizi ekran koruyucunuz üzerinde görüntülemek ve masaüstü deneyiminizi arttırmak istiyorsanız Endless Slideshow Screensaver'ı mutlaka denemenizi öneririm.