Epic Battle Simulator

Epic Battle Simulator

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 13,047
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brilliant Game Studios

Epic Battle Simulator büyük çaplı savaşlar yaratmanıza imkan tanıyan bir simülasyon oyunudur

Epic Battle Simulator her oyuncunun rüyası olan destansı savaşları yaratmanıza imkan tanıyan bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Diğer savaş ve strateji oyunlarına benzemeyen bir yapıda olan bu savaş simülatörü bize ekrana binlerce asker yerleştirebilme imkanı veriyor. Binlerce derken, bu sayıyı gerçekten bin ve katları olarak kast ediyoruz. Epic Battle Simulator sayesinde ekranda aynı anda 10.000 asker görebilir, bu askerlerin birbirleriyle gerçekçi bir şekilde savaştığına tanık olabilirsiniz. Üstelik dilediğinizde savaş alanına 10.000 gibi rakamların da üzerinde asker yerleştirebilirsiniz. Burada sınır olarak işlemcinizin hesaplama gücü gösteriliyor. Epic Battle Simulator'laişlemciniz el verdiğince çok sayıda askeri savaştırabilirsiniz.

Epic Battle Simulator içinde Roma askerleri, Orklar, süvariler, Orta Çağ askerleri, 2. Dünya Savaşı askerleri, şovalyeler, penguenler, troller, tavuklar, Noel Baba'lar gibi çeşitli ve ilginç asker türlerini seçip savaşa sokabiliyorsunuz.

Epic Battle Simulator'da kullanılan oyun motoru modifiye edilmiş Unity oyun motoru. Bu oyun motoru her askerin kendi başına hareket edebilirken detaylı bir şekilde çizilmesini mümkün kılıyor. Oyunun geliştiricileri Unity'i bu hale getirebilmek için aylar harcamışlar. Sonuçta bir hayli büyük savaş alanlarına 10.000 asker yerleştirirken iyi performans elde edebiliyorsunuz.