ESPN SportsCenter

ESPN SportsCenter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ESPN

Android cihazlar için ESPN tarafından geliştirilmiş spor ve maç takibi uygulamasıdır.

Spor tutkunlarının Android cihazlarında olmazsa olmaz uygulamalardan bir tanesi de ESPN SportsCenter. Bir çok spor türünü bulunduran bir televizyon kanalı ve websitesi olan ESPN tarafından geliştirilen uygulamada bulamayacağınız spor yok. Futbol, amerikan futbolu, basketbol, beyzbol, Formula 1 ve daha pek çok spor türlerinin skorlarını bulabilirsiniz.

Uygulamanın bir ana ekran widget'ı da bulunmakta. Bu widget ile uygulamayı açmaya gerek duymadan favori takımlarınızın maç sonuçlarını direk olarak görebilirsiniz. Ayrıca çok çeşitli anlık bildirim seçeneklerine de sahip. Maç skoru, oyuncu değişimi, bitiş düdüğü gibi ayarlanabilir anlık bildirimlerle hiçbirşeyi kaçırmayacaksınız.

Sadece anlık bildirimler değil elbette ki, uygulama genel olarak da kişiselleştirilebilir. Favori oyuncularınızı, takımlarınızı ekleyebilir, bunlarla ilgili haberlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Canlı maç skorları, en son haberler, video çekimler, derinlemesine analizler, kişiselleştirilebilir bildirimler ve daha fazlası ESPN'in spor uygulamasında sizleri bekliyor.