Eufloria HD

Eufloria HD

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 541
  • DOSYA BOYUTU 140 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Omni Systems Limited

Android akıllı telefon ve tabletinizde kaliteli bir strateji oyunu oynamak istiyorsanız Eufloria HD'yi kaçırmayın.

Eufloria HD uygulaması Android akıllı telefonunda kaliteli bir strateji oyunu oynamak isteyenlerin en sevdikleri oyunlar arasında girmeye şimdiden aday durumda. Uzayda bir spor kolonisini yönettiğiniz ve kolonizi elinizden geldiğince fazla asteroid üzerinde yaymaya çalıştığınız oyun oldukça ilginç bir yapıya sahip ancak çok kolay kullanılır şekilde dizayn edilmiş.

Sahip olduğunuz bitki üreme sporlarını çeşitli stratejiler geliştirerek daha güçlü hale getirmeye çalıştığınız, bunu yaparken ağaçlar dikerek spor üretimini çoğalttığınız oyun göze hoş gelen yumuşak tasarımlı grafiklere sahip.

Hikaye modunun yanında rahatça oynamak isteyenlerin kullanabilecekleri pek çok farklı mod yer alıyor ve oyun böylece dilediğiniz gibi özelleştirilebilir hale geliyor. Diğer spor kolonilerine karşı uzayda verdiğiniz bu amansız mücadele hem savaşı hem de planlama yeteneğini beraberinde getiriyor.

Nadiren sunulan mobil strateji oyunları arasında en iyilerden birisi haline gelen Eufloria’yı denemeden geçmemenizi öneriyorum.