Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 4,031
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SCS Software

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !, ETS 2 için geliştirilmiş bir genişleme paketidir

NOT: Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !, Euro Truck Simulator 2 için geliştirilmiş bir genişleme paketidir. Bu genişleme paketini oynayabilmek için Euro Truck Simulator 2'nin Steam versiyonuna sahip olmanız gerekmektedir.

Vive la France, milyonlarca oyun severin favorisi olan kamyon simülatörü ETS 2 için geliştirilmiş büyük bir harita içeren genişleme paketi.

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France ! temel olarak bizi Fransa'ya konuk ediyor ve Fransa'yı turlayarak nakliye görevlerini gerçekleştirmemize ve para kazanmamıza imkan veriyor. Euro Truck Simulator 2'de Avrupa'nın farklı noktalarını dolaşmış ve birçok farklı şehri ziyaret etmiştik. Euro Truck Simulator 2 Fransa genişleme paketinde de Fransa'yı Avrupa'nın geri kalan bölümüne bağlamak için çabalıyoruz.

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France !'da Fransa'da yer alan büyük sanayi merkezlerine yük taşırken farklı şehirlerden geçebiliyor, doğal güzelliklerle dolu kırsal kesimlerde ve sahil kasabalarında yolculuk yapabiliyoruz. Bütün bu noktalarda gerçek hayatta da görebileceğimiz ünlü yapılar ve yerler ile karşılaşabiliyoruz. Yeni genişleme paketi Euro Truck Simulator 2'ye 20.000 km büyüklüğünde karayolları ve otoyallar ekliyor. Ayrıca 15 farklı Fransız şehrini gezebiliyoruz.

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France ! genişleme paketi görsel rötuşları da beraberinde getiriyor. Yenilenmiş bitki örtüsü ve orman ekosistemi yol kenarlarının daha canlı görünmesini sağlıyor. Genişleme paketinin getirdiği diğer yenilikler ise nükleer santraller gibi yeni endüstriler, yeni kargo türleri ve yerel firmalar.

Euro Truck Simulator 2 - Vive la France ! sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Çift çekirdekli 2.4 GHz işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GTS 450, Intel HD 4000 veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- 3 GB boş depolama alanı