Express Rip

Express Rip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 525
  • DOSYA BOYUTU 0.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCH Software

Express Rip, müzik CD'lerinizi farklı ses formatlarıda bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanıyan yardımcı bir programdır.

Express Rip, müzik CD'leriniz üzerinde yer alan parçaları farklı birçok ses formatında bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanıcı dostu bir yardımcı yazılımdır.

Oldukça sade ve kolay kullanımlı bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

CD/DVD sürücüleriniz üzerine yerleştirmiş olduğunuz ses CD'lerini otomatik olarak algılayan ve CD/DVD içerisinde yer alan tüm şarkı listesini ana penceresi üzerinde sizler için listeleyen program yardımıyla bu noktadan sonra yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz parçaları seçmek ve kaydetme işlemini başlatmaktır.

Tüm bunların dışında bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz parçalar için belirleyebileceğini artist, albüm, tür, yıl gibi etiketlerin yanı sıra kaydedeceğiniz ses dosyaları için yapılandırılabilir ince ayarlar da program içerisinde yer almaktadır.

Şarkıları bilgisayarınıza MP3, AAC, AMR, M4A, OGG, WMA, FLAC ve VOX gibi birçok farklı ses formatında kaydetmenize olanak sağlayan Express Rip, her farklı ses dosyası formatı için yapılandırılabilir ayarları da kullanıcılarına sunmaktadır.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarlarda kullanan program, dönüştürme işlemleri sırasında herhangi bir şekilde bilgisayarınızın kilitlenmesine neden olmaz ve dönüştürme işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

Sonuç olarak tüm bu bahsettiklerimizi göz önünde bulundurduğumuz zaman piyasa üzerinde yer alan en iyi ücretsiz CD ripleme programlarından biri olan Express Rip'i mutlaka denemenizi öneririm.