Express Uninstaller

Express Uninstaller

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 845
  • DOSYA BOYUTU 2.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart PC Solutions

Express Uninstaller ile bilgisayarınızdaki programları kolayca kaldırabilirsiniz

Express Uninstaller kullanıcılara istenmeyen yazılım kaldırma ve çöp dosya temizleme konularında yardımcı olan bir program kaldırma yazılımıdır.

Windows'un dahili program kaldırma aracı her ne kadar işimizi görse de bu özellik kötü amaçlı yazılımlar tarafından devre dışı bırakılabilmektedir. Bu nedenle bilgisayarımızın işleyişini engelleyen yazılımları bu arayüzden kaldırmamız mümkün olmamaktadır. Express Uninstaller gibi bir program kaldırma aracı bize bu tip durumlarda bir ilk yardım aracı olarak yardımcı oluyor. Alternatif bir program kaldırma aracı olan Express Uninstaller sayesinde Windows'un program kaldırma arayüzünün çalışmadığı durumlarda bilgisayarımızdan istenmeyen yazılımları temizleyebiliriz.

Kötü amaçlı yazılım saldırısına uğramadan da Express Uninstaller kullanmak için oldukça geçerli sebepler bulunmaktadır. Express Uninstaller bize programların yüklendikten sonra arkalarında bıraktıkları çöp dosyaları temizleme imkanı sunuyor. Program kalıntılarını temizleme ve programların bıraktığı kayıt defteri girdilerini temizleme özelliğine sahip program uzun vadede disk alanınızı daha verimli kullanmanıza ve bilgisayarınızın performansının düşmesini engellemenize yardımcı oluyor.

Express Uninstaller Windows açılışını düzenleme özelliği sayesinde gereksiz başlangıç öğelerini devre dışı bırakma ve açılış hızlandırma işlemlerini de gerçekleştirebiliyor.