EZ Paint

EZ Paint

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,456
  • DOSYA BOYUTU 3.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EZpaintSoftware

Kapsamlı özellikleri ve ücretsiz olmasıyla dikkat çeken EZ Paint ile proje ve fikirlerinizi kolaylıkla dijital ortama aktarabilirsiniz.

EZ Paint, Windows'un Paint uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz kapsamlı bir çizim programıdır. Uygulama marketlerde çok sayıda çizim ve tasarım programı mevcut olmasına rağmen bu programların çoğu ya yeterli özelliklere sahip değil ya da çok yüksek ücretlere satılıyor. Fakat EZ paint hem ücretsiz olması hem de kapsamlı özelliklere sahip olmasıyla dikkat çekmekte.

Son derece kullanışlı araçlarla donatılmış olan bu araç ile PNG, BMP, GIF, TIF, JPG gibi formatlar üzerinde çalışabilirsiniz. Programın en önemli özelliklerinden birisi de MS Paint ile aynı kısayollara sahip olması. Bu sebeple, uzun süredir basit çizim işlemlerinizi Paintle yapıyor olsanız bile bu programa hemen adapte olabilirsiniz.

EZ Paint temel olarak 50 farklı dokuya, 30 farklı yapıda şekle ve çok sayıda çizim aracına sahiptir. Bu araçları kullanarak aklınızda oluşan fikirleri zahmetsizce dijital ortama aktarabilir ve çizimlerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Programda yer alan tüm şekiller, kullanıcılar atarafından kişiselleştirilebilir ve farklı beklentilere göre yeniden tasarlanabilir. MS Paint'e göre çok daha fazla özelliğe sahip olan EZ Paint'te kapsamlı grafik tasarım işlemlerinizi kaliteden taviz vermeden tamamlama şansına sahipsiniz.