F-Secure Anti-Virus

F-Secure Anti-Virus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 23,377
  • DOSYA BOYUTU 0.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici F-Secure

F-Secure Anti-Virus, bilgisayarınızda geniş anlamda bir koruma sağlayan güvenlik yazılımıdır.

F-Secure bilgisayarınızı yavaşlatmadan çok daha iyi bir koruma sağlar. Bilgisayarınızı virüs, solucan, malware, spyware, spam ve internetten gelecek tehditlere karşı korur. İnternet tarayıcısı koruma özelliği ile hangi sitelerin güvenli olup olmadığını anlamanızı sağlar. Zararlı siteler otomatik olarak engellenerek bilgisayarınızın zarar görmesi engellenmiş olur. Çocuklarınızı istenmeyen internet içeriğine karşı korur.

Geliştirilmiş koruma

Geliştirilmiş arama teknolojisi ile tehditler çok daha çabuk bulunabiliyor. Otomatik güncelleştirmeler ve ileri teknolojisi ile en hızlı korumayı sağlar. Önemli performans ilerlemeleri ile bilgisayarınızı yavaşlatmadan çok daha rahat tarama yapabilirsiniz.

Casus yazılım koruma özelliği ile gizliliğinizi koruyun

Casus yazılımlar bilgisayarınıza gizlice sızabilir ve internet kullanım alışkanlıklarınız ile gizli bilgilerinizi kaydedebilir. Bunlar internet tarayıcınızı izleyerek ya da internette göndermiş olduğunuz bilgileri üçüncü kişilere yollayabilirler. F-Secure Anti-Virüs sisteminize sızmış olan bu casus yazılımları çabukça belirleyerek ve bilgisayarınızdan silerek gizliliğinizi korur.

Kolay kurulum ve kullanım

F-Secure'un kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Güncellemeler tamamen otomaktir, verilerinizin güvenliğinden endişe etmenize gerek yoktur. Tamamen yeniden dizayn edilmiş kullanıcı arayüzü ile güvenli bir bilgisayar kullanımında yeni bir standart sunuyor.

İnternet tarama koruması çevrim içi güvenliğinizi koruyor

Yeni internet tarayıcı koruma özelliği ile hangi sitelerin güvenli, hangilerinin sizin için zararlı olduğunu söyler. Zararlı siteler otomatik olarak engellenerek bilgisayarınızın zarar görmesi engellenir.

Tehditlere karşı hızlı koruma

Sıklıkla yapılan otomatik güncelleştirmeler ve geliştirilmiş DeepGuard teknolojisi ile bütün tehditlere karşı en hızlı korumayı sağlar. F-Secure laboratuvarları 24 saat çalışarak yeni tehditlere karşı anında  tepki verirler ve çözüm üretirler.