Facebook Video Sohbet

Facebook Video Sohbet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 359,285
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facebook + Skype

Facebook Video Sohbet, Facebook sohbet özelliğini videolu görüşme şeklinde gerçekleştirmek için gereken uygulamadır.

Facebook'un kısa bir süre önce tanıttığı ve kullanıma sunduğu videolu sohbet özelliğini kullanmak için kurulması gereken bu uygulama ile artık arkadaşlarızla daha keyifli sohbetler gerçekleştirmek mümkün.

Skype ve Facebook iş birliği ile geliştirilen bu özellik sonrasında Facebook listenizde yer alan ve sohbete müsait tüm arkadaşlarızla videolu sohbet edebileceksiniz. Şunu da belirtmeliyiz ki, videolu sohbet için görüşeceğiniz arkadaşınızın da bu uygulamayı kurması gerekmektedir.

Kişi listenizdeki arkadaşlarınız ile görüntülü ve sesli sohbet etmenizi sağlayan Facebook Video Sohbet uygulaması, kolay kullanım ve kuruluma sahiptir. Arkadaşlarınız ile görüntülü sohbetler gerçekleştirebilmek için Faebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sağ alttaki kişi listesini açarak, grüntülü sohbet etmek istediğiniz kişiyi seçmeli ve daha sonra bu kişi için açılan pencerenin üst kısmındaki kamera simgesine tıklamanız yeterlidir. Arkadaşınızın bilgisayarındada Facebook Video Sohbet uygulaması yüklü ise, görüntülü sohbetiniz kısa süre içerisinde bağlanacaktır.

Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Facebook Video Sohbet hizmeti sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte sınırsız görüntülü sohbet gerçekleştirebiliyorsunuz.

Not: Programın indirme dosyası zararlı yazılım olarak algınlandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif olarak aynı kategoride yer alan diğer programlara göz atabilirsiniz.