Fancred

Fancred

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fancred Inc.

Fancred uygulaması ile Android cihazlarınızdan sevdiğiniz sporlara dair her şeyi dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Fancred uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcısı olan spor severlerin cihazlarında kullanabilecekleri bir sosyal spor ağı diyebilirim. Zira uygulama sayesinde sevdiğiniz spor dallarına ait olan tüm değerli anları paylaşabilmeniz ve diğerlerinin paylaşımlarını görebilmeniz mümkün hale geliyor. Ücretsiz olarak sunulan ve kolayca kullanılabilen uygulamanın çok sayıda özelliği mevcut ve böylece sporlara dair pek çok şey elinizin altında oluyor.

Uygulamayı kullanırken oyun sahasında çekindiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşabiliyor, dilerseniz video çekimleri yaptıktan sonra bunları hareketli GIF'ler olarak da kaydedebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde paylaştığınız her şey spor üzerine olduğundan dolayı diğerleri başka sosyal ağlarda olduğu gibi sürekli spor üzerine yaptığınız paylaşımları eleştirmeyeceklerdir. Böylece sadece sporla ilgilenen insanların paylaşımlarınızı gördüğünden emin olabilir ve diğerlerinin paylaşımlarını da görebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan skor sistemi sayesinde spor dallarıyla ne kadar ilgili olduğunuzu da ölçebiliyorsunuz. Diğer kullanıcılarla etkileşimleriniz ve paylaşımlarınıza göre belirlenen bu skor sayesinde hem diğerleri sizin ne kadar spor sevdiğinizi öğrenebiliyor hem de kendiniz hakkında daha iyi bir fikriniz oluyor.

İçerisinde hazır olarak gelen takım etiketleri ise kendi takımınıza dair gerçekleştirdiğiniz paylaşımların daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Böylece direkt olarak takım etiketlerini kullanarak paylaşımlarınıza başlayabilir ve tüm dünyaya takımınız için neler yaptığınızı gösterebilirsiniz.

Spor fanatiklerinin göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.