FanReact

FanReact

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 151
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FanReact

FanReact uygulaması ile spor dallarına dair tüm paylaşımlarınızı çekinmeden Android cihazlarınızdan gerçekleştirebiliyorsunuz.

FanReact uygulaması, spor dallarına ve karşılaşmalara ilgi duyan Android kullanıcıları için hazırlanmış bir mini spor sosyal ağı diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve diğer sosyal ağların aksine minimum ciddiyet barındıran uygulamanın atmosferi genel olarak maç heyecanını ve takımlara olan taraftar desteğini yansıtacak şekilde hazırlanmış. Dolayısıyla uygulama içerisinde dilediğiniz gibi çekişmelere girmek, spor paylaşımları yapmak ve sohbetler ederek diğer takımların taraftarlarıyla ufak tefek takışmalar yaşamak da mümkün.

Uygulamanın arayüzünün çok kolay kullanılır bir yapıya sahip olması sayesinde kullanımınız esnasında herhangi bir sorun veya sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Her ne kadar şimdilik ülkemizde pek popüler olmadığı için Türk kullanıcı bulmak biraz sorun olsa da yabancı takımları takip ederken tüm gerekli bilgilere erişebileceğinizi söyleyebilirim.

Uygulama içerisinde 30 saniyeye kadar videolar paylaşma izni var ve bu kadar süre stadyumdaki önemli anları, maç öncesi veya sonrası heyecanı aktarmak için oldukça yeterli. Elbette sadece fotoğraf paylaşmak isteyen kullanıcılar da yine gerekli olan bütün seçenekleri uygulamada bulacaklardır.

Ayrıca varolan tartışma forumları, haber akışları ve maçlara dair analizler de spor meraklılarını cezbedecektir. Uygulamada herhangi bir takım sınırlaması olmadığı için profesyonel takımlardan tutun da lise takımlarına kadar neredeyse bütün takımlar kullanıcıların talebi üzerine eklenebiliyorlar.

Eğer sporla ilgiliyseniz ve taraftarlarla iletişime geçerek keyifli vakit geçirmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.