Farming Simulator 14

Farming Simulator 14

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65,015
  • DOSYA BOYUTU 67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIANTS Software

Farming Simulator 14, mobil ve bilgisayarlarda en çok oynanan tarım simülasyon oyunu.

Farming Simulator 14, tarım simülasyon oyunları arasında en popüleri ve mobilin yanı sıra Windows platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek firmalar tarafından üretilmiş traktörleri kullanarak kendi tarlamızı dilediğimizce ekip biçebildiğimiz tarım simülatörü oyunu hem tablet hem de bilgisayarda rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kaliteli grafikler ve eğlenceli oynanış sunan bir tarla sürme oyunu arıyorsanız Farming Simulator 14 kesinlikle ilk bakmanız gereken oyun. Açık dünya oynanışına sahip oyunda buğday, mısır, kanola gibi çeşitli ürünleri tarlalarımıza ekip pazarda satışa sunabiliyoruz. Çimen ve otlarla besleyip büyüttüğümüz ineklerimizden süt alarak, biyogaz tesisinde çim, saman satarak gelirimizi artırmamız da mümkün.

Farming Simulator 14, gerçek zamanlı oynanışı ile sizi içerisine çekecek kaliteli bir tarım simülasyon oyunu. Deneme sürümünde de oldukça keyif alacağınızı düşündüğüm yapım her simülasyon severin cihazını süslemeli.