Faronics Anti-Virus

Faronics Anti-Virus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,304
  • DOSYA BOYUTU 0.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Faronics

Faronics Anti-Virus işletmeler için tasarlanmış bir üst düzey güvenlik yazılımıdır.

Eğer işletmenizin ve ağınızın güvenliğine yüksek derecede önem veriyorsanız Faronics Anti-Virus ihtiyacınızı karşılayabilecek bir antivirüs yazılımıdır.

Virüs korumasını ağ geneline yayan Faronics Anti-Virus, Deep Freeze yazılımının üreticisi Faronics tarafından geliştirilmiştir. Dolayısıyla doğal Deep Freeze entegrasyonuna sahip program ağınıza bağlı bilgisayarlarda Deep Freeze yüklü olsa ve bu bilgisayarlar dondurulmuş olsa bile virüs veri tabanını güncelleyebilmektedir.

Faronics Anti-Virus virüs tarama ve virüs temizleme işlemlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirebilirken düşük sistem kaynakları tüketimi sayesinde sisteminize yük olmamakta ve hızlı bir şekilde tarama yapabilmektedir. Program bu sayede ağ genelinde de yük oluşturmaz.

Faronics Anti-Virus anti rootkit, firewall, otomatik USB tarama özellikleri sayesinde ağ üzerindeki bilgisayarlarınıza virüs sızmasını engeller. Gerçek zamanlı koruma sunan güvenlik yazılımı sisteminizi sürekli olarak takip eder ve güvenlik tehditlerine anında müdahale eder.

Faronics Anti-Virus'ün ad block özelliği programa reklam engelleme yeteneği kazandırır. Anti-phishing koruması sayesinde size gönderilen dolandırma ve kişisel bilgi çalma amaçlı e-postalar engellenmektedir.

Eğer işletmenizde Deep Freeze'den vazgeçemiyorsanız ve detaylı bir koruma ile iş istasyonlarınızı ve ana bilgisayarınızı korumak istiyorsanız Faronics Anti-Virus ihtiyacınız olan güvenliği size sunacak bir yazılımdır.