Fast YouTube Downloader

Fast YouTube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,309
  • DOSYA BOYUTU 0.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici fastyoutubedownloader.org

Fast YouTube Downloader ile YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Fast YouTube Downloader YouTube videolarını bilgisayara kaydetme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir YouTube video indirme programıdır.

Fast YouTube Downloader internet kotası, düşük internet hızı gibi bağlantı sorunlarından ötürü veya format uyumsuzluğu nedeniyle farklı cihazlarda oynatamadığınız YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydetmenize imkan tanıyor. FLV, 3GP, MP4 ve WEBM formatlarını destekleyen Fast YouTube Downloader videoları indirirken bu formatlardan birini seçmenize izin vermekte. Böylece format olarak cihazınızla uyumlu olan videoları cihazınıza yükleyebilmektesiniz.

Fast YouTube Downloader YouTube üzerindeki videoyu indirirken size kalite seçenekleri de sunuyor. Eğer dosya boyutunu düşürmek isterseniz düşük kalitede, videoları daha net seyretmek isterseniz yüksek kalitede videoları indirebilmektesiniz.

Programın kurulum gerektirmiyor oluşu ve direkt olarak çalışması sayesinde bilgisayarınızda herhangi bir kayıt defteri girdisi oluşturulmamakta ve bilgisayarınızı ağırlaştıracak çöp dosyalar yaratılmamaktadır. Toplu YouTube video indirme özelliği ise programın bir diğer kullanışlı yönüdür.