FB Album Downloader

FB Album Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,295
  • DOSYA BOYUTU 0.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ibrahim Ahmed

FB Album Downloader ile Facebook hesabınıza giriş yaparak tüm fotoğraflarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

FB Album Downloader, Facebook hesabınız üzerinde yer alan tüm resimlerinizi tek seferde kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Program sayesinde Facebook hesabınız üzerindeki fotoğraflarınıza ihtiyacınız olması durumunda tek tek elle uğraşmak yerine, tek seferde hepsini hızlıca bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Facebook'un Graph API'sini kullanan FB Album Downloader indirmekte olduğunuz tüm Facebook albümlerinizi farklı klasörler altına kaydeder. Böylece daha sonra hangi resminizin hangi albüm üzerinde yer aldığını düşünmenize gerek kalmaz.

Dünyanın neresinde olursanız olun Facebook fotoğraflarınızı bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayacak olan bu yazılımı çok seveceğinize eminim.

Programı ilk kez çalıştırdıktan sonra Facebook hesabınızla giriş yaparak, karşınıza gelen uygulama iznini kabul etmeniz gerekiyor. Ardından program penceresinin sol üst bölümünde bulunan "Get Albums" butonuna tıklayarak, Facebook üzerinde yer alan albümlerimizi listeleyebiliyor ve ardından seçtiğimiz albümleri, kendi belirleyeceğimiz klasöre "Download Pictures" butonuyla indirebiliyoruz.

Tüm Facebook fotoğraflarınızı tek seferde bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayacak olan FB Album Downloader'ı arşivinizde bulundurmanızı öneririm.