Fenerbahçe Zil Sesleri

Fenerbahçe Zil Sesleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,939
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Fenerbahçe Zil Sesleri, Fenerbahçe hayranlarının takımlarının tüm marşlarına ücretsiz olarak ulaşabileceği faydalı bir zil sesi uygulamasıdır.

Uyarı: Uygulama mağazasından kaldırıldığı için uygulama şu an indirilememektedir. Bu nedenle alternatif uygulamalar bulabileceğiniz "Ses ve Müzik" kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

Fenerbahçe Zil Sesleri, Android cihazlarınız üzerinde gelen arama veya uyarılarda Fenerbahçe Marşı duyabilmek için kullanabileceğiniz oldukça güzel ve başarılı bir zil sesi uygulamasıdır.

İçerisinde 25 farklı zil sesi bulunan uygulama Fenerbahçe taraftarları için özel olarak hazırlanmıştır. Marşları dinleyebilmek veya zil sesi olarak ayarlayabilmek için yapmanız gereken tek şey uygulamayı ücretsiz olarak indirmek.

Uygulamada bulunan marşların büyük çoğunluğu uzun versiyonlarıdır. Uygulamayı kullanarak istediğiniz an istediğiniz yerde Fenerbahçe takımın en sevilen marşlarını dinleyebilirsiniz. Marşlar uygulama ile birlikte arka arkaya çalabilir ve siz başka bir şey ile uğraşırken Android cihazınızın arka planında çalmaya devam eder.

Uygulama marşları içerisinde barındırdığı için, indirdikten sonra marşları dinleyebilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Sizde Fenerbahçeliyseniz ve takımınızın marşlarını Android cihazınız üzerinden istediğiniz an dinlemek veya zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız hemen ücretsiz olarak bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim.