FFFFF2P

FFFFF2P

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elevate, Inc.

FFFFF2P kötü kalpli canavar tarafından kaçırılan prensesi kurtarmaya çalıştığımız eğlenceli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

İsmine baktığınızda oyun hakkında en ufak bir ipucu bile vermiyor değil mi? En iyi oyunu indirip denemek. Fakat bunu eğer beceri oyunu oynamaktan keyif alıyorsanız yapmalısınız. FFFFF2P platform oyunu yapısına sahip olan bir beceri oyunu olara köne çıkıyor.

Oyunda kötü kalpli canavar tarafından kaçırılan Prenses Pixel’i kurtarmaya çalışıyoruz fakat bu hiç de kolay olmuyor. Çünkü Ug ismindeki bu canavar bize sürekli olarak yukarıdan bir şeyler fırlatıyor ve bizim de bunlardan kaçmamız gerekiyor. İrili ufaklı bu kutulardan kaçmak hiç de kolay olmuyor çünkü oyundaki kontroller biraz zor kullanılıyor. Yine de çok göze batmıyor ve alıştıktan sonra herhangi bir soruna neden olmuyor.

Canavarın fırlattığı kutulardan kaçmak ne yazık ki oyunu kazanabilmek için yeterli değil. Bu kutular yere düştükçe üzerlerine çıkıp onları yok etmeli ve çıkan puanları toplamalıyız. Buna ek olarak eğer kutular çok fazla üst üste dizilirse oyunu kaybedebiliriz. Ekranın üst kısmına değmemelerine dikkat edin. Keyifli bir oyun olan FFFFF2P’yi beceri oyunu oynamaktan keyif alan herkese tavsiye ediyorum.