Find Favorites

Find Favorites

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 139
  • DOSYA BOYUTU 0.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Carthago Software

Find Favorites, Internet Explorer üzerinde sakladığınız yer imlerini görüntülemenize ve düzenlemenize olanak sağlar.

Internet Explorer üzerinde sakladığınız favori sitelerinizi ve yer imlerinizi görüntülemenize olanak sağlayan Find Favorites, aynı zamanda yeni yer imleri oluşturmanıza ve varolan yer imlerini düzenlemenize de olanak sağlar.

Daha önce yer imlerinize eklemiş olduğunuz siteleri düzenli bir şekilde görüntüleyebileceğiniz ve karışıklıktan kurtulmak için hızlı arama yapabileceğiniz program, tüm favori sitelerinizi belirli bir düzen içerisinde kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Sadece arama kutusuna tek bir kelime yazarak, yapmış olduğunuz aramayla eşleşen tüm bağlantıları tek seferde görüntüleyebileceğiniz program ile isterseniz doğrudan Internet Explorer yer imleri klasörünüze de göz atabilirsiniz.

Sistem tepsisi üzerinde yer alan Find Favorites ikonuna tıklayarak her zaman favori web sitelerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz web sayfalarını kaydedebileceğiniz ve tüm bağlantıları tekrar düzenleyebileceğiniz kullanışlı bir program olan Find Favorites'ı hemen deneyebilirsiniz.