Find It With Friends

Find It With Friends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appsuperb

Find It With Friends ücretsiz olarak sunulan ve arkadaşlar arasında keyifle oynanabielcek türden bir bulmaca oyunu.

Find It With Friends tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu. Özellikle arkadaş grupları tarafından büyük bir beğeniyle oynanacağına inandığımız bu oyunda resimlerde saklı tutulan objeleri bulmaya çalışıyoruz.

Oyuna başladığımız zaman kendi hesabımızı oluşturmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra istediğimiz arkadaşımıza oyun isteği gönderebilir ve birlikte oyuna başlayabiliriz. Oyunun temel amacı gösterilen görüntüdeki saklı objeyi kısa sürede bulmak. Aynı anda birden fazla oyun yürütebilme şansına sahibiz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz güçlendiriciler Find It With Friends'te de mevcut. Bu güçlendiricileri toplayarak rakiplerimize karşı avantaj elde edebiliyoruz. Elbette aynı şekilde rakiplerimiz de bu güçlendiricileri kullanabiliyor. Bu yüzden hızlı olmalı ve dikkatten ödün vermeden oyunu sürdürmeliyiz.

Genel olarak başarılı bir noktada duran Find It With Friends, ücretsiz olarak indirebileceği ve arkadaşlarıyla oynayabileceği bir bulmaca oyunu arayan herkesin keyif alabileceği bir yapım.