Fitness Point

Fitness Point

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ilya Mosesyan

Fitness Point, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fitness uygulamasıdır.

Fitness Point, Android cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir fitness ve egzersiz takip uygulamasıdır. Günlük olarak spor yapıyorsanız takibini tutmak için bu güzel uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki egzersiz yapmak için motivasyonu yüksek tutmak en önemli elementlerden birisi. Motivasyonunuzu yüksek tutmak içinse size yardımcı olacak bir uygulamadan faydalanma şansına sahipsiniz. Fitness Point de bu açıdan hoş bir uygulama.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz fakat daha fazla özelliğe sahip olmak için pro versiyonunu satın almanız gerekiyor. Uygulamanın Türkçe desteği olması ise bir diğer artı özelliklerinden diyebilirim.

Uygulamada pek çok kapsamlı özellik olduğunu söylemeliyim. Öncelikle uygulama ile kendinize özel bir egzersiz planı oluşturabiliyorsunuz. Bu plan için animasyonlar ve açıklamalarla gösterilmiş yüzlerce egzersiz arasından istediklerinizi seçebiliyorsunuz. Bununla birlikte egzersiz arasındaki molalarınız için bir de süre ölçer bulunuyor.

Önceden oluşturulmuş egzersizlerin dışında kendi kişisel görüntünüzü içeren egzersizler oluşturma şansına da sahipsiniz. Bununla birlikte her egzersiz için hedef setlerinizi ve yaptıklarınızı kaydedebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama ile kilonuzu takip edebiliyor, içerisine notlar ekleyebileceğiniz günlüğü kullanabiliyorsunuz. Böylece neredeyse bir profesyonel eğitmen eşliğinde spor yapıyor gibi egzersizden verim alabiliyorsunuz.

Eğer siz de egzersiz takibi için bir uygulama arıyorsanız Fitness Point'i denemenizi öneriyorum.