FitWell

FitWell

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 559
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FitWell

FitWell uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca spor programlarınızı oluşturabilir ve beslenmenize dikkat edebilirsiniz.

FitWell uygulaması, formunu, sağlığını ve kilosunu kontrol altında tutmak isteyen Android kullanıcılarının sahip olabilecekleri geniş kapsamlı spor ve beslenme programı uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça çok sayıda işlevi bünyesinde barındıran uygulamanın, kullanıcıların göz atmaktan hoşlanacakları araçlar arasında olduğuna inanıyorum.

Uygulamanın içerisinde yer alan araçları kullanarak kendi egzersiz programınızı hazırlamanız oldukça kolay bir hale geliyor ancak bu egzersiz programını oluştururken beslenme düzeni bilgilerinizi de kullanabilmeniz sayesinde tükettiğiniz besinleri yakmak için neyi ne kadar yapmanız gerektiği çok açık bir hale geliyor. Uygulamanın ülkemizdeki beslenme alışkanlıklarıyla uyumlu olması sayesinde hem sporu hem de beslenmeyi ideal hale getirmek pek de zor olmuyor.

İçerisinde yer alan çeşitli raporlama araçları sayesinde sürecin nasıl gittiğine dair analizlerinizi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu analizleri motive olmak için yeterli bulmazsanız, size ipuçları da sunabilen ve bu ipuçları sayesinde tabiri caizse gaza gelmenizi sağlayan FitWell, son zamanlarda karşıma çıkan en kapsamlı ve detaylı spor diyet uygulamaları arasında.

Spor yaparken müzik dinlemeyi seven kullanıcılar, uygulamanın müzik oynatabilme yeteneğinden de faydalanabiliyorlar. Ayrıca yürümeyi sevenlerin adımlarını takip etmeleri için sunulan adım takip sayacı sayesinde bütün bir gün boyunca ne kadar adım attığınızı ve bu adımlarla kaç kalori yakmayı başarabileceğinizi de takip edebilirsiniz.

Uygulamanın satın alma seçeneklerini kullanarak çok daha geniş raporlara, programlara ve egzersiz hareketlerine erişmek de mümkün ancak temel ücretsiz kullanımın pek çok kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacağını düşünüyorum.