Flight Pilot Simulator 3D

Flight Pilot Simulator 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 486
  • DOSYA BOYUTU 51.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fun Games For Free

Flight Pilot Simulator 3D, uçak simülasyonları oynamaktan keyif alan bünyelerin ihtiyacı olan şey!

Flight Pilot Simulator 3D, uçak simülasyonu oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin Android cihazlarına tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri oyunlardan bir tanesi.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen son derece kaliteli görsellere ve oyun yapısına sahip olan Flight Pilot Simulator 3D kısa sürede favorileriniz arasına girebilecek düzeyde bir yapım.

Uçaklara, uçmaya ve uçak oyunlarına ilgi duyan herkes tarafından sevileceğini düşündüğümüz bu oyunda bizler çeşitli görevler ve senaryolar veriliyor. Bu görevler esnasında askeri uçaklardan yolcu uçaklarına uzanan çeşitlilikte farklı türden uçakları kullanma şansına sahip oluyoruz. Görev ve uçak çeşitliliği oyunun monotonlaşmasına engel oluyor ve bu sayede daha uzun süre boyunca zevkle oynanmasını sağlıyor.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de internet bağlantısını kullanmaması. Seyahatte, otobüs beklerken veya kısa molalarınızda Flight Pilot Simulator 3D'yi büyük bir keyifle oynayabilirsiniz. Oyundaki kontrol mekanizması birazcık alışkanlık gerektiriyor. Çok karışık olmadığı için oynamaya başladıktan birkaç dakika sonra tamamen alışmış olursunuz diye düşünüyoruz.

Genel olarak başarılı bir uçuş simülasyonu olarak nitelendirebileceğimiz Flight Pilot Simulator 3D, kategorisinin en iyiler arasında rahatlıkla girebilecek kalitede.