Flight Pilot APK

Flight Pilot APK

kullanıcı

Flight Pilot Simulator APK, gerçek uçakları kullandığınız uçuş simülatörü oyunu. Android uçak oyununda özgürce uçabilir veya görevlere katılabilirsiniz.

Flight Pilot Simulator APK, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülasyon oyunudur. Uçak uçurmak hep hayaliniz olduysa ve bu hayalinizi gerçekleştiremediyseniz bu oyuna göz atabilirsiniz.

Flight Pilot APK İndir

Mobil cihazlarda oynayabileceğiniz pek çok uçak simülatörü oyunu bulunuyor. Fakat pek çoğu istediğiniz kadar gerçekçi ya da etkileyici değil. Flight Pilot Simulator ise daha yeni çıkmış olmasına rağmen 1 milyon kullanıcı tarafından indirilmiş. Bu da başarısını gösteriyor.

Flight Pilot Simulator, gerçekten de sizi etkileyecek ve havada uçak kullanıyormuşsunuz hissi verecek türden bir oyun. Hem fizik motoruyla hem de grafikleri ile bu ortamı yaratmayı başarmış diyebilirim.

Oyun simülasyon olmasına rağmen sadece havada uçak kullanarak vakit geçirmiyorsunuz zira tamamlamanız gereken çeşitli görevler de mevcut. Zamana karşı yarış, dağların arasında ateş etme, güvenli bir şekilde yere inme gibi görevler oyunda sizleri bekliyor.

Flight Pilot Simulator APK Oyun Özellikleri

  • Ultra gerçekçi 3 boyutlu grafikler ve harika animasyonlar
  • Tek motorlu destek uçaklarından süpersonik jetlere, yolcu uçaklarından askeri uçaklara tonlarca gerçek uçak
  • Eğlenceli ve zorlu görevler: Acil durumlar, kurtarma görevleri, zorlu inişler, yangınlar, yarışlar
  • Sürükleyici senaryo: Serbest uçuş modunda tonlarca sürpriz içeren devasa açık haritayı keşfedin.
  • Sezgisel kontroller ve bağımlılık yapıcı oynanış

Her seviyenin kazanmanız için belirlenmiş bir coin bonusu var ancak bunu üç yıldızı da toplamayı başarırsanız alabiliyorsunuz. Yıldızlardan biri sadece seviyeyi tamamladığınız için, biri seviyedeki gizli yıldızı bulduğunuz için, diğeri de kontrol noktasına takılmadan geçtiğiniz için alıyorsunuz.

İlerlemek için her aşamanın özel görevini tamamlamanız gerekiyor. Bu görevler, görev için özel olarak yapılmış uçak almayı gerektiriyor. Paranız yoksa normal seviyeleri de tamamladıysanız serbest uçuş modunu deneyin. Uçan sıcak hava balonları coin kazandırıyor.

Uçuş sırasında ekranın sağ üst köşesinde 1x butonu göreceksiniz Bu, oyunun çalışma hızı. 2x yaparak uçuşunuzu iki kat hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Uzun mesafe seyahat etmeniz gerekiyorsa harcanan zamanı azaltmak için harika bir özellik.

Başarılı bir kalkıştan sonra iniş takımlarınızı yükseltmek en iyisidir. İniş takımlarınızı çıkardığınızda inmek daha kolaydır ancak onlar dışarıdayken maksimum hızınız azalır. Bu yüzden uçarken onları dışarı tutmayın. Yere indiğinizde frenleri etkinleştirdiğinizden emin olun. Bu, normalden daha hızlı durmanızı sağlar.

Sürekli kendini tekrar eden benzer uçak oyunlarından sıkıldıysanız bu oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.