Flight Simulator: Fly Plane 3D

Flight Simulator: Fly Plane 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,937
  • DOSYA BOYUTU 24.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici I6

Bilgisayarda uçak simülasyonu oynayanlara mobil dünyadan müjdeli haberimiz var. Flight Simulator: Fly Plane 3D ile artık Android üzerinden de uçmanız mümkün.

"Ben yolcu değil, kaptan olmak istiyorum" diyen herkesin olmazda olmazlarından biri olan uçak simülasyonu oyunları uzun zamandır PC ortamında rağbet görüyorlardı. Flight Simulator: Fly Plane 3D sayesinde artık Android kullanıcıları da bu ayrıcalıktan faydalanabilecek ve 3 boyutlu grafikler eşliğinde uçak kontrollerinin sahip olduğu dinamikler hakkında çok şey öğrenecekler.

Hem teknik konularda meraklı olan yetişkinleri, hem de "ben pilot olmak istiyorum" diyen çocukları heveslendirecek bu oyun, elbette PC'deki oyunlara oranla biraz daha mütevazi bir yapıya sahip. Ne var ki mobil ortam için hiç de fena olmayan grafikler ve kontroller hem denemeye değer bir oyun zevki sunuyorlar, hem de indirilme sayısı baz alındığında bu tarz oyunların karşımıza daha da çok çıkacağını gösteriyorlar.

Oyunun tek handikapı ise ücretsiz olması sebebiyle reklam pencerelerinin sürekli karşınıza çıkıyor olması. Eğer bu durum sizi rahatsız etmeyecekse Flight Simulator: Fly Plane 3D mutlaka göz atıp keşfetmeniz gereken bir deneyim.