Flight Simulator: RC Plane 3D

Flight Simulator: RC Plane 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 569
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici i6 Games

Flight Simulator: RC Plane model uçaklarla ilgilenmekten keyif alan oyunseverlerin seveceği türden bir oyun.

Flight Simulator: RC Plane uzaktan kumandalı uçaklara merakı olanların mobil dünyada deneyebilecekleri eğlenceli bir alternatif. Model uçaklar ve helikopterler birçok kişi için vazgeçilmez hobiler arasında yer alıyor. Fakat zaman darlığı ve mekan yetersizliği bu hobiyi gerçekleştirmek için gereken fırsatın yaratılmasını engelleyebiliyor.

Bu oyunda ise tamamen özgürsünüz ve kontrolünüze verilen uçağı dilediğiniz gibi uçurabilirsiniz. Geniş bir ofiste başladığımız maceramızda sarı renkli bir akrobasi uçağı kontrolümüze veriliyor. Dilediğimiz gibi uçabiliyor ve tehlikeli hareketler yapabiliyoruz.

Kontroller ise sorunsuz bir şekilde çalışmakta. En nihayetinde bir simülasyon oyunu olduğu için kontroller biraz da olsa alışkanlık gerektiriyor. Fakat daha önce bu tarz bir oyun oynadıysanız zorluk çekeceğiniz düşünmüyorum

Grafik olarak daha iyilerini görmüş olsak da Flight Simulator: RC Plane'i çok kötü olarak nitelendirmek doğru olmaz. Birkaç güncelleme ile daha iyi seviyelere geleceğini düşünüyorum. Genel olarak Flight Simulator: RC Plane model uçak simülasyonları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden biri.