Flip Knife 3D

Flip Knife 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rooster Games

Flip Knife 3D, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bol eğlenceli bir bıçak fırlatma oyunudur.

Şimdiye kadar gördüğünüz tüm hedef tutturma oyunlarını kenara bırakın ve Flip Knife 3D'ye göz atın.

Bağımlılık seviyesi zirvelerde olan Flip Knife 3D, bilgisayar seviyesindeki görsel kalitesiyle dikkat çekiyor. Oyundaki temel amacınız aslında çok basit. Size gösterilen hedefi, elinizdeki bıçakla vurmaya çalışıyorsunuz. Ancak her bölümde farklı bıçaklar kullanıyor ve envanterinizi genişletiyorken, oynaması basit bir oyun olması da Flip Knife'ı daha cazip kılıyor.

Flip Knife içerisinde iki farklı tür oyun modu bulunduruyor. Bunlardan biri Combo diğeri ise, Arcade. Aslında her iki mod isminden ne olduğu anlatıyor. Combo modunda hızlı ve tempolu bir şekilde süreyle yarışıyorken, Arcade modu daha yavaş ama daha hassas bir oyun sunuyor.

Bunlara ek olarak, Flip Knife'ı online olarak farklı rakiplerle oynama şansınız var. Farklı oyun türlerinde rakiplerini yenerek daha fazla puan kazanabilir ve değişik bıçaklar alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz.