Flutter

Flutter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,615
  • DOSYA BOYUTU 3.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bot Square

Bilgisayarınızda bulunan medya oynatıcıları web kameranız ve elleriniz ile kontrol etmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Web kameralarının son günlerde standart kamera işlevlerinden daha fazlasını gerçekleştirebildikleri bir gerçek. Güvenlik önlemlerinden tutun da uygulamalara dair bazı işlevleri gerçekleştirmeye kadar pek çok farklı özellik yüklenebilen web kameralarının daha da geliştirilmesi için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de Flutter olarak karşımıza çıktı. Uygulamayı kullanarak bilgisayarınızdaki programları kolayca kontrol edebilir ve böylece çok daha farklı bir bilgisayar kullanma deneyimi elde edebilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu program desteği temel olarak medya uygulamaları olarak belirlense de ilerleyen zamanlarda bunlara çok daha fazlası eklenecek. Zira sadece el hareketlerinizi kullanarak yönetebildiğiniz bu uygulamalarda dilerseniz müziklerinizi ileri veya geri sarabilir, şarkıları atlayabilir, diğer desteklenen komutları da kullanabilirsiniz. İleriye dönük yapısı nedeniyle çok daha fazla farklı programın kullanımının mümkün olacağı şimdiden kesin. Bu nedenle programın güncellemelerini de kaçırmamanızı öneriyorum. 

El hareketleri ile dokunmadan yapılan işlemler son zamanların gözdelerinden bir tanesi ve bu alanda yapılan çalışmalar ilerledikçe Windows’un kendisini de kontrol etmek mümkün olacaktır.