Folder2Iso

Folder2Iso

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91,155
  • DOSYA BOYUTU 2.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trust Fm

Bilgisayarınızda bulunan klasörleri kolayca ISO sanal CD/DVD dosyaları haline getirmek için ücretsiz olan bu programı deneyebilirsiniz.

Folder2Iso programı bilgisayarınızda bulunan herhangi bir klasörün içeriğini ISO dosyası yani sanal disk sürücüsü haline getirmenize yardımcı olan ücretsiz bir program. Özellikle elinde bulunan video ve diğer dosyaları CD/DVD haline getirmek isteyen kullanıcılar için hazırlanan Folder2Iso'nun oldukça kolay kullanılabilen basit bir yapısı var.

Her ne kadar pek çok daha karmaşık ve gelişmiş program varolsa da Folder2Iso'nun sahip olduğu basitlik ve kolay kullanılabilirlik sayesinde ISO dosyalarını yaratmak oldukça hızlı hale geliyor. Minimal olan arayüzü herhangi bir yardım menüsü bulundurmuyor ancak programın kullanımını çok rahat bir şekilde kendiniz bulabileceğinizden eminim.

Hazırladığınız sanal disklerin adlarını da belirleyebileceğiniz Folder2Iso aynı zamanda bu dönüşüm işlemini saniyeler içerisinde tamamlayabiliyor. Tabii ki klasör içerisindeki dosya adedi ve boyutlarına da bağlı olan bu işlem sırasında, bilgisayarınızda hafif bir zorlanma ya da kilitlenme görmeniz mümkün.