Ford Street Racing Türkçe Yama

Ford Street Racing Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,622
  • DOSYA BOYUTU 5.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Ford Street Racing Türkçe Yama, OyunÇeviri ekibi tarafından popüler araba yarışı oyunlarından biri olan Ford Street Racing için hazırlanan Türkçe dil paketidir.

Ford Street Racing Türkçe Yama, popüler araba yarışı oyunu Ford Street Racing oyununu tamamen Türkçe oynayabilmeniz için OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan Türkçe yama paketidir.

Yama ile birlikte oyunun tüm menü, görev ve açıklamaları Türkçe'ye çevrilmiştir. Fakat oyun içi yorumlar çevrilmemiştir. Eğer yeterli İngilizce bilginiz yoksa, oyunun menülerinde rahatlıkla gezerek istediğiniz şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu daha önce oynamış olsanız bile, Türkçe dil desteği ile tekrar oynamanızı tavsiye ederim.

Kurulum:

Yama dosyasını oyunu kurduğunuz dosya dizinine yüklemeniz gerekiyor. Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu hemen açarak, altyazı ayarlarını değiştirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca yama kurulurken oyunun orijinal dosyaları yedeklenmektedir. Bu sayede bir problem ile karşılaşırsanız yamayı kaldırarak orijinal dosyalarınız ile oynamaya devam edebilirsiniz.

Yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Ford Street Racing oyununu Türkçe yaması ile birlikte oynamanızı tavsiye ederim.