Forsaken World

Forsaken World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52,035
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Perfect World

Forsaken Word, vahşi batı ve fantastik dünyayı harmanlayarak bizlere sunan MMORPG türünde bir oyundur.

Forsaken World, Perfect World tarafından geliştirilen bir MMORPG oyunu.

Dünya genelinde gördüğü yoğun ilginin ardından Türkiye için de sunucularını açan Forsaken World, Türkiye pazarına "Türkçe dil desteğiyle çıkarak" iddialı bir giriş yaptı.

10 Nisan tarihinde kapalı betasıyla Türk oyunculara hoş geldiniz diyen Forsaken World, ilk izlenim itibariyle oyuncularımız tarafından da oldukça beğenilmişe benziyor.

Fantastik bir dünyayla vahşi batı temasını birleştiren oyunda vampir sınıfı gibi ilginizi hemen cezbedecek sınıflar da yer alıyor. Çeşitli meslek grupları, kendine has PvP sistemi, kulağınızın pasını atacak müzikleriyle diğer MMORPG oyunlarından sıyrılan Forsaken World'ü biraz daha yakından tanıyalım isterseniz.

Irklar:

Stoneman (Taş Adam), Elf, Dwarf (Cüce), Human (İnsan), Kindred (Vampir)

Meslekler:

Socialite (Elit), Adventurer (Maceracı), Merchant (Tüccar), Collector (Koleksiyoncu), Arcanist (Büyü Sanatçısı), Botanist (Botanikçi), Astrologist (Astrolog), Armorsmith (Zırh Ustası), Blacksmith (Demirci), Tamer (Hayvan Terbiyecisi), Alchemist (Simyacı)

Sınıflar:

Warrior (Savaşçı): Yüksek can barına sahiptirler. Yakın mesafede yüksek zarar verirler.
Protector (Koruyucu): Tank görevini üstlenen bu sınıf, defansif bir savaşçıdır. Düşmanlara yapılan saldırıları engellerler. Yüksek can ve defans gücüne sahiptirler ancak verdikleri hasarlar sınırlıdır.
Marksman (Nişancı): Uzun menzilli silahları vardır. Düşmanlarıyla belli bir mesafeden savaşması gerekir. Zaman zaman yüksek hasar verirler ancak savunması zayıftır.
Assassin (Suikastçı): Gizlilik ustasıdır. Yakın mesafeden yüksek hasar verir. Ancak bire bir çarpışmalarda zayıf savunmalarından dolayı uzun süre hayatta kalamazlar.
Priest (Rahip): Dostlarının savaş anında canını ve güçlerini büyüleriyle arttırabilir. Destekleyici sınıftadır.
Mage (Büyücü): Düşmanlarına oldukça yüksek hasar verebilen büyücülerin tek dezavantajı zayıf savunmaları ve düşük can barlarıdır.
Bard (Ozan): Direkt çarpışmaya girmekten çok, destek veren bir sınıftır. Çaldıkları müziklerle etrafındaki herkesi olumlu ya da olumsuz etkileyebilirler.

Forsaken World Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Pentium 4 1.5 Ghz / AMD Athlon 1500+
RAM: 1 GB RAM
Sabit Disk: 5 GB Boş Alan
Ekran Kartı: GeForce FX 5200 128MB / ATI Radeon 9500 128MB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Pentium Dual-Core 2.5GHz or better
RAM: 2 GB veya daha fazlası
Sabit Disk: 14 GB Boş Alan
Ekran Kartı: nVIDIA GeForce 9600 veya daha iyisi

ARTILAR

Sunduğu Dünya.

PvP Sistemi,

Bol sınıf ve ırk çeşitliliği,