Forza Football

Forza Football

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 232
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FootballAddicts

Forza Football, dünya genelinde en çok indirilen canlı maç skorları uygulamasıdır.

Forza Football (Forza Futbol), dünya genelinde 400’den fazla lig ve kupayı akıllı telefon ve tabletinizden takip edebileceğiniz bir spor uygulamasıdır. Ülkemizde ve yurt dışında en çok tercih edilen futbol uygulamalarından biri olan Forza Futbol ile 2014 Dünya Kupası heyecanı da cebinizde.

Dünya çapında 1 milyon’dan fazla kullanıcının mobil cihazınıza girmeyi başaran Forza Football, Spor Toto Süper Lig dahil onlarca popüler lig ve kupanın sonuçlarını anında cebinize ulaştırıyor. Hangi ligleri takip edeceğinizi, hangi maçlarda bildirim alacağınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. İstediğiniz zaman takip ettiğiniz maçları listenizden çıkarmanız veya yeni takımlar eklemeniz mümkün. Tamamen kişiselleştirilebilir olan uygulama her bir takımın oynacağı maçlar hakkında tahminde bulunabiliyor, teknik direktör, başkan ve kadro hakkında görüşlerinizi paylaşabiliyorsunuz.

Maç skorlarını anında ve en doğru şekilde ileten Forza Football, 4 farklı maç listesi sunan kullanıcı arayüzü ile geliyor. Dünya Kupası dahil 600’e yakın müsabakanın tamamını tek seferde listeleyen Tüm Maçlar, takip ettiğiniz müsabakalara hızlı erişim sunan Müsabakalarım, takip ettiğiniz takımlara kolayca erişebileceğiniz Takımım ve ilginizi çeken müsabakaları takvimize ekleyebileceğiniz ve takip ettiğiniz tüm takımların gelecek maçları görme imkanı tanıyan Takvimim, uygulamanın ana menüsünü oluşturuyor.

Forza Football, canlı maç sonuçlarını takip edebileceğiniz en kapsamlı ve en hızlı mobil uygulama.