Forza Horizon 3

Forza Horizon 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 48,539
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Studios

Forza Horizon 3, uzun yıllar Xbox platformuna özel olarak yayınlanan yarış oyunu serisinin son yapımıdır.

Forza Horizon 3, açık dünya tabanlı bir yarış oyunudur.

Forza serisi çok uzun yıllardır yarış oyunu sevenlerin gözdesi durumunda. Sadece Xbox konsollarına özel olarak yayınlanan Forza, iki farklı koldan oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor. Bunlardan Motorsport, daha çok simülasyon yönüyle ağır basarken, Horizon serisi ise işin arcade ve eğlence kısmını ön plana çıkarıyor. Daha önceki Horizon serisi oyunlarla benzer bir temaya sahip olacak olan Forza Horizon 3 ise ilk defa hem PC hem de Xbox One için çıkmaya hazırlanıyor.

Forza Horizon 3, diğer oyunlarda da olduğu gibi, oyuncuları bir yarış festivalinin ortasına bırakacak. Bu festivalde onlarca farklı yarışçı, onlarca farklı arabayla şehirlerde ve onların çevresindeki boş arazilerde dolanacaklar. Oyuncular ise isterlerse direkt olarak en iyisi olmak için yarışmalara girecekler ya da yolda gördükleri diğer yarışçılarla anında yarışa girebilecekler. Yarış çeşitliliği açısından muazzam olan Forza Horizon 3, yan görev tarzı "araba kaçırma" gibi görevlerle de eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Bugüne kadar Horizon serisinin en önemli özelliği olan grafikleri de koruyan Forza Horizon 3, oyuncuların karşısına iyi grafikler, mükemmel oynanış ve tam gaz eğlence ile çıkacak. Tüm bunların yanı sıra her araba için onlarca farklı modifiye seçeneği olduğunu da ekleyelim. Böylece gerçek bir underground yarış deneyimi tadabileceksiniz.