FotoSwipe

FotoSwipe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 288
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FotoSwipe, Inc.

FotoSwipe sayesinde mobil cihazlar arasındaki fotoğraf transferi işlemlerimizi birkaç saniyede yapabiliyoruz.

FotoSwipe, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir fotoğraf gönderme uygulaması.

Teknoloji her ne kadar gelişmiş olsa da hala başka cihazlara fotoğraf transfer etmek gereğinden fazla zaman ve emek alabiliyor. Fakat tamamen ücretsiz olarak sunulan FotoSwipe sayesinde Android veya iOS fark etmeksizin mobil cihazlar arasında saniyeler içerisinde fotoğraf gönderip alabiliyoruz. Uygulamanın iOS versiyonunun incelemesine ve indirme bağlantısına yine sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

FotoSwipe'ın temel görevi farklı veya aynı işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar arasında gerçekleştirmek istediğimiz fotoğraf transfer etme işlemlerini hem keyifli hem de çok kolay bir hale getirmek. Uygulama üzerinden fotoğraf gönderebilmek için öncelikle göndermek istediğimiz fotoğrafın üzerine basılı tutuyor ve sürükleme hareketiyle hedef cihaza yönlendiriyoruz.

Cihazlar yan yana olmasa bile bu işlem yapılabiliyor fakat fiziksel olarak yan yana duran cihazlar sanki tek bir ekranı paylaşıyorlarmışçasına bir görüntü oluşturdukları için işlem çok daha keyifli hale geliyor. Akıcı ve sorunsuz bir aktarım süreci!

Büyük boyutlu veya çok sayıda fotoraf aktarmak için WiFi bağlantınızı kullanmanız yerinde bir karar olacaktır fakat uygulama 3G üzerinden de çalışıyor. Buna ek olarak transfer etmek istediğimiz fotoğraflara şifreler ekleyerek hatalı gönderimlerin önüne geçebiliyoruz. Son derece başarılı çalışan FotoSwipe, sık sık fotoğraf gönderip alan kişilerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.