Free CD DVD Burner

Free CD DVD Burner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,331
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koyote Soft

Free CD DVD Burner, tüm kullanıcılar için kolay kullanımlı bir CD/DVD yazma çözümü sunan ücretsiz bir yazılımdır.

NOT: Free CD DVD Burner'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/cddvdblu-ray-araclari/

Free CD DVD Burner piyasada yer alan ücretli bir çok CD/DVD yazma programının size sunduğu özellikleri ücretsiz olarak ayağınıza kadar getiren kolay kullanımlı ve kullanışlı bir yazılımdır.

Bu ücretsiz yazılım sayesinde kolayca veri, video ve ses CD'leri oluşturabilir, bir diski başka bir diske kopyalayabilir veya ses CD'leri üzerinde yer alan müzikleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Free CD DVD Burner'ın ses CD'si yazma aracı WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC ve M4A formatlarını desteklemektedir ve çoklu disk formatlarından çift katmanlı DVD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW ve DVD+RW üzerine yazmanıza olanak tanır.

Farklı dosya formatlarını kullanarak bir veri CD'si oluşturmak için dosya yöneticisi yardımıyla istediğiniz dosyaları seçebileceğiniz gibi, sürükle bırak yöntemini de kullanabilirsiniz.

Eğer bir DVD Video diski oluşturmak istiyorsanız, karşınıza hazır olarak gelen ses ve video klasörleri içerisine ilgili dosyaları attıktan sonra, yazdırma işlemine geçebilirsiniz.

Farklı formatlarda CD ve DVD'ler hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir yazılım olan Free CD DVD Burner'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.