Free Color Splash Maker

Free Color Splash Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,930
  • DOSYA BOYUTU 7.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Viscom Software

Free Color Splash Maker, resim dosyalarınıza sıçrama efektleri ekleyebileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

Free Color Splash Maker, resimlerinize siyah beyaz efekti ekleyen ve ardından istediğiniz bölümlerde orijinal resmin renklerine sıçrama yapmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Resimlerinizi geliştirmek ve daha güzel görünmelerini sağlamak için kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama sayesinde hazırladığınız resimleri, arkadaşlarınızla paylaşarak onları şaşırtabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça sade ve kullanışlı olarak tasarlanan programın kullanımı oldukça kolaydır. Program sürükle bırak desteğine sahip olmadığı için dosya yöneticisi ile program içerisine ekleyeceğimiz fotoğraflar üzerinde kendi seçeceğimiz boyuttaki fırça ile düzenleme işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Siyah beyaz olarak açılan fotoğraflarımızın istediğimiz bölümlerini tekrar renklendirerek, mükemmel fotoğraflar elde edebiliyoruz.

Fotoğraflar üzerine farklı resim efektleri uygulamayı seviyorsanız Free Color Splash Maker mutlaka denemeniz gereken bir program.