Free GIF 3D Cube Maker

Free GIF 3D Cube Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,432
  • DOSYA BOYUTU 7.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Viscom Software

Free GIF 3D Cube Maker resim dosyalarınızı kullanarak animasyonlu üç boyutlu küpler hazırlayabileceğiniz bir grafik uygulamasıdır.

Free GIF 3D Cube Maker, dijital fotoğraflarınızı kullanarak üç boyutlu ve animasyonlu fotoğraflar hazırlayabileceğiniz basit bir grafik yazılımıdır.

3 Boyutlu dönen bir küp şeklinde hazırlayabileceğiniz GIF formatındaki animasyonlar için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Öncelikli olarak program içerisine, küp üzerinde yer almasını istediğiniz resimleri eklemelisiniz ve ardından kübün dönüş hızını, dönüş yönünü ve boyutunu ayarladıktan sonra karşınıza gelen animasyonu GIF formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Aynı anda program üreticisinin sitesi üzerine de kaydedilen hazırladığınız animasyonların bağlantı adreslerini, isterseniz doğrudan arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Ayrıca hazırladığınız animasyonları anlık olarak programın arayüzü üzerinden görüntüleyebilir ve yaptığınız değişikliklerin ne gibi etkiler yarattığını takip edebilirsiniz.

Kendinize ait fotoğrafları üç boyutlu bir küp üzerinde görüntülemek isterseniz Free GIF 3D Cube Maker'ı kullanabilirsiniz.