Free Icon Maker

Free Icon Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 247
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simunity

Free Icon Maker tarayıcınız üzerinden kullanabileceğiniz bir ikon yapma servisidir

Free Icon Maker kullanıcılara hızlı ve pratik bir şekilde ikon yapma konusunda yardımcı olan kullanışlı bir sevis.

Bilgisayarlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir servis olan Free Icon Maker sizi bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir ikon yapma programı bulma ve bilgisayarınıza yükleme derdinden kurtarıyor. İnternet tarayıcınız üzerinden çalışan Free Icon Maker'ı kullanmak için tek ihtiyacınız olan şey güncel bir internet tarayıcısı ve internet bağlantısı.

Kullanıcılar Free Icon Maker'ı açtıklarında ilk olarak ikon içerisinde yer alacak objeyi belirliyorlar. Bu objeler kategoriler altında toplanmış ve ekranın sağ üst tarafından bu kategorilerin olduğu menüye ulaşılabiliyor. Yaygın kullanılan hizmetler, dosya türleri, medya oynatıcılar, para birimleri  gibi kategoriler altında yüzlerce görsel yer alıyor. İkonumuzun merkezinde ye alacak görseli belirledikten sonra ikon boyutunu, ikonun arkaplanının boyutunu belirliyoruz. İkonun ortasındaki nesnenin rengini ve ikon arkaplanının rengini seçtikten sonra çerçeve şeklini ve gölge stilini de belirleyebilmekteyiz.

Free Icon Maker ile yarattığınız ikonlar HTML kodu şeklinde veriliyor. Bu kodu kullanarak ikonu internet sitelerinize yerleştirebiliyorsunuz. Servis genel olarak sade bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahip.