Free Internet Window Washer

Free Internet Window Washer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,064
  • DOSYA BOYUTU 1.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eusing Software

İnternet geçmişinizi ve bilgisayar aktivitelerinizden kalan kalıntıları temizlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Free Internet Window Washer programı internet üzerinde yaptığınız gezintilerin izlerini silen ve kişisel bilgilerinizi korumak amaçlı hazırlanmış ücretsiz bir yazılım. Bilgisayarınız üzerinizde çalıştığınız veya internet üzerinde sörf yaptığınız sürece yaptığınız aktivitelerin izlerini her zaman arkanızda bırakıyorsunuz. Windwos kendi içerisinde bu kalıntıları temizlemeniz için bazı seçenekler sunsada tek başına yeterli olduğu söylenemez. Aynı zamanda bu kalıntılar biriktikçe bilgisayarınızda yüklü miktarda boş alanda harcıyabiliyor.

Kullanımı çok kolay olan Free Internet Window Washer ile basit tıklamalar sonucunda güvenli bir şekilde bu izleri temizleyebilirsiniz. Bilgisayar aktivitelerini internet geçmişini, ve gizli dosyalarda tutulan program geçmişlerini temizlemek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç daha üstün güvenlik isteyenler için bazı bilgileri tamamen yok etme özelliğinede sahip.

Free Internet Window Washer sizlere temp klasörlerini, arama geçmişini, aç/kaydet geçmişini, en son kullanılan belgeleri, tarayıcı cache'ini, çerezleri, geçmişi, ziyaret edilen URL'leri, yazılan URL'leri, otomatik tamamlama hafızasını, index.dat dosyalarını ve daha bir çok kalıntı dosyayı temizleme olanağı tanıyor. 100'den fazla popüler uygulamanın izlerini kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Versiyon 2 ile Windows Vista desteği ve Internet Explorer 7 geçmişi temizlenmesi ayarlanmış durumda.