Free JPG To GIF Converter

Free JPG To GIF Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,070
  • DOSYA BOYUTU 1.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Picture Solutions

Free JPG To GIF Converter, JPG uzantılı resim dosyalarını GIF uzantılı resim dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Free JPG To GIF Converter, sadece birkaç fare tıklamasıyla JPG uzantılı resim dosyalarını GIF uzantılı resim dosyalarına dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir resim dönüştürme programıdır. Aynı zamanda program yardımıyla dönüştürme işlemleri sırasında renk derinliğini ayarlama şansına da sahipsiniz.

Basit bir resim dönüştürme işleminden çok daha fazlasını kullanıcılara sunmayan program, sadece JPG uzantılı resimleri GIF uzantılı resimlere dönüştürmesi nedeniyle de eksik kalmaktadır ama yapmak istediğiniz işlem gerçekten JPG uzantılı resim dosyalarını GIF uzantılı resim dosyalarına dönüştürmekse, basit bir çözüm sunduğu açıktır.

Basit ve sade bir kullancı arayüzüne sahip olan program ile dönüştürmek istediğiniz resmi, resmin dönüştürüldükten sonra kaydedileceği klasörü ve renk derinliğini seçerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için oldukça ideal bir dönüştürme aracı olabilecek olan Free JPG to GIF Converter, eminim ki ileri seviye bir bilgisayar kullanıcısı için oldukça yetersiz kalacaktır.