Free PDF Creator

Free PDF Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 771
  • DOSYA BOYUTU 15.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDF24

Free PDF Creator programını kullanarak pek çok farklı dosya türünü PDF'e dönüştürebiliyorsunuz.

PDF formatı, web sitelerinden tutun da ofis formatındaki belgelere kadar pek çok farklı türde verinin kolay bir şekilde depolanması ve tüm platformlardaki cihazlarda açılmaları için kullanılıyor. Özellikle orijinal formatın korunması gereken belgelerde oldukça işe yarar hale gelen bu format, maalesef programlar tarafından standart olarak desteklenmiyor ve bu nedenle PDF'e dönüştürme için çeşitli programlardan faydalanmak gerekiyor.

Free PDF Creator programı tam da bu iş için hazırlanmış uygulamalar arasında yer alıyor. Zira programı kullanarak neredeyse tüm diğer programlarda hazırladığınız dosyaları PDF'e dönüştürebiliyorsunuz. Bunu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken programı kurduktan sonra diğer programların dosya yazdırma menülerini ziyaret ederek PDF24 adlı yazıcıyı seçmek. Bu yazıcıdan bir dosya yazdırmayı seçtiğinizde o dosya gerçekten yazdırılmayacak ve PDF olarak bilgisayarınıza kaydedilecektir.

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış ancak yukarıdaki paragrafta farkedebileceğiniz gibi bu arayüze pek gerek duymuyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulması sayesinde herhangi bir sınırlama olmadan dilediğiniz gibi PDF dosyalarınızı yaratabiliyorsunuz.

Aynı zamanda PDF dosyalarını birleştirme ve bölme, sayfa kopyalama, önizleme, şifreleme gibi ek seçeneklere de sahip olan Free PDF Creator, bu konudaki pek çok ihtiyacınızı karşılamakta yeterli olacaktır. Ücretsiz sürümün kişisel ev kullanımı için hazırlandığını da unutmayın. İş kullanımları için ayrı bir sürümü daha bulunmakta.