Free Photo Slide Show

Free Photo Slide Show

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,710
  • DOSYA BOYUTU 3.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free PDF Solutions

Free Photo Slide Show, bilgisayarınız üzerinde yer alan resimleri slayt şovları olarak görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Free Photo Slide Show, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde seçecekleri bir klasör içerisidne yer alan resimleri slayt şovlarına dönüştürmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanımı oldukça kolay olan program ile yapmanız gereken tek şey resimlerinizin bulunduğu klasörü seçmek ve ardından üst taraftaki menü üzerinde yer alan "Start" butonuna basmaktır. Bu sayede resimleriniz farklı efektler yardımıyla sırasıyla ekran üzerinde yerini alacaktır ve bu şekilde kendinize ait bir slayt gösterisine sahip olacaksınız.

Resimlerin ekranda ne kadar süre kalmasını istediğinizi ve geçiş sırasında kullanılacak olan efektleri istediğiniz gibi seçebileceğiniz program yardımıyla ayrıca arkaplan rengi ve benzeri ayarları da slayt şovu özellikleri bölümü yardımıyla yapılandırabilirsiniz.

Sonuç olarak resim dosyalarınızı slayt gösterilerine dönüştürmek için kullanabileceğiniz basit bir program olan Free Photo Slide Show'u tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.