Free Soundcloud Downloader

Free Soundcloud Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,628
  • DOSYA BOYUTU 1.33 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SoundcloudDownloader.com

Free Soundcloud Downloader ile SoundCloud üzerindeki müzikleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Free Soundcloud Downloader adının da belirttiği üzere SoundCloud üzerinde dinlediğiniz parçaları bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olan bir SoundCloud müzik indirme programıdır.

Çevrimiçi olarka müzik dinlemenize imkan veren SoundCloud servisi internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Peki bu internet bağlantısına sahip değilsek, ya da internetimiz kotalı ise ne yapabiliriz? Free Soundcloud Downloader bu sorunun cevabı olarak karşımıza çıkıyor. Programı kullanarak SoundCloud parçalarını MP3 formatında bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz ve MP3 çalar, cep telefonu gibi cihazlarımızda bu yolla bu parçaları dinleyebiliyoruz.

Kısa bir kurulum sürecinden sonra program sade arayüzü ile karşımıza çıkıyor. Standart bir dosya indirme yöneticisinin arayüzünü andıran program arayüzü zahmetsizce SoundCloud MP3 indirme işlemini gerçekleştirmemize yardımcı oluyor. Programın toplu müzik indirmeyi desteklemesi sayesinde tek tıklamayla birden fazla müzik dosyasını indirme işlemini başlatabilmekteyiz. Bunun yanında belli bir kullanıcı tarafından SoundCloud üzerine eklenmiş bütün parçaları da indirebilmek mümkündür.

Programın ayarlarından dosyaların indireceği klasörü belirleyebilir, farklı dil seçeneklerinden birini seçebiliriz. Düşük kaynak kullanımına sahip program SoundCloud bağlantılarını sürükle-bırak yöntemiyle programa ekleyerek indirme işlemini başlatabilmenize imkan veriyor ve SoundCloud müzik indirme işlemi için oldukça pratik bir çözüm sunuyor.