Free YouTube Downloader

Free YouTube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,128
  • DOSYA BOYUTU 14.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avgo Inc

Free YouTube Downloader ile YouTube videolarını çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz

Free YouTube Downloader favori YouTube videolarınızı çevrindışı izlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir YouTube video indirme programıdır.

Program ile YouTube video indirme işlemini gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Tarayıcınız üzerinde açık olan YouTube videosunun internet adresini kopyalayıp programın ana penceresi üzerindeki "Paste URL" tuşuna tıklamanız YouTube videolarını bilgisayara kaydetmek için yeterlidir. Bundan sonra farklı video çözünürlüklerinden birini seçerek videoyu tercih edeceğiniz kalitede indirebilirsiniz.

Free YouTube Downloader indirme işlemi başlamadan önce size indirilecek videoların hangi formatlarda kaydedileceğini sormaktadır. Böylece Free YouTube Downloader programını vir YouTube video dönüştürme programı olarak da kullanabilirsiniz. Program AVI, MKV, MP3, WMV, 3GP formatlarında kayıt yapabilirken Android, iPhone, iPad, iPod ve PSP gibi cihazlar için hazır profiller içermektedir.

Free YouTube Downloader genel olarak ihtiyacı karşılayan ve görevini gerektiği gibi yerine getiren ücretsiz bir video indirme programıdır.